תמיכות ממשרדי ממשלה ורשויות מקומיות

4,000,000,000 ש"ח ארבע מיליארד ש"ח מחולקים מידי שנה ע"י משרדי ממשלה לארגונים ועמותות. הרב יוסף ויטמן מנכ"ל משאבים אומר כי הביורוקרטיה והידע הרב הנדרשים מונעים מרוב העמותות מלקבל כספים אלו, ולכן רק כ 3,000 ארגונים נהנים מכספים אלו.
בחברת משאבים יביאו עבורכם סמוכים מכובדים ממשרדי מממשלה במינימום עבודה מצדכם, העובדה כמעט כולה תעשה ע"י הצוות המקצועי של משאבים עבורכם.


הקמת עמותה

רעיון חדש מתרוצץ בראשכם, שאיפה אמיתית לשנות את המצב הקיים, ליזום פעילות שיסייעו לחולל שינוי בחייהם של אחרים, או פעילות חברתית שהנכם כבר עושים וברצונכם למסד אותה.
הקמת עמותה היא הדרך הנכונה למסד, לבסס ולפתח פעילות חברתית, דתית וציבורית בכל תחום שהוא.
הקמת עמותה חשוב תבוצע על ידי בעלי מקצוע המכירים את התחום, ובפרט אם ברצונכם בעתיד לקבל תמיכות לעמותה, חשוב שהקמתה תעשה בהתאם לדרישות והתאמות מירביות לסעיפי וקריטריוני התמיכות.
יעוץ וליווי בשלב הקמת עמותה הנה קריטית ביותר, עמותה שהוקמה ללא יעוץ מקצועי עלולה להיתקל ביורוקרטיה וסחבת עד להקמת העמותה, בעלויות כספיות כבדות, ובהמשך בקושי בביקורות עומק ובאי קבלת תקציבים.
צוות משאבים יסייע לכם בכל השלבים של הקמת עמותה או חברה למטרות ציבוריות, עד להסדרת כל האישורים הנצרכים לתפעול שוטף של עמותה, במחיר סמלי.


הקצבות מחברות סמי ממשלתיות

קרן העיזבונות, קרנות הביטוח לאומי, קרנות פיס וטוטו, ועוד רשויות וחברות סמי ממשלתיות מעניקים מליוני ש"ח בשנה לארגונים ועמותות, אך הידע והגישה כיצד לקבל כספים אלו כמעט ואינם ידועים, בחברת משאבים יגייסו משאבים בראשות הרב יוסף ויטמן עבורכם גם ממקורות אלו.


הרצאות ויעוץ לעמותות בגיוס משאבים

גיוס משאבים נכון ומקצועי הוא היסוד של כל עמותה, תחום זה של פיתוח משאבים וגיוס כספים לעמותות הוא תחום רוחבי הכולל שיטות פעולה רבות, ומבוסס על מקורות ידע רבים.
הכוונה ורכישת ידע בצורה מקצועית ע"י בעלי נסיון רב בתחום תוכל לתת לכם את הכלים המקצועיים כיצד לעשות זאת נכון, איך להגיע לגיוס משאבים מירבי עבור העמותה שלכם, ולייעל ולמצות את מקורות המימון האפשריים עבורכם.
הרב יוסף ויטמן מנכ"ל משאבים מנוסה בתחום של משאבים וביעוץ והרצאות בתחום גיוס כספים, העביר הרצאות ויעוצים במסגרות: המרכז לשלטון מקומי, מכון מגיד האוניברסיטה העברית, מט"י מרכז טיפוח יזמות, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה, צוערים לנציבות המדינה, וכן לעמותות רבות הפעילות במגוון רחב של תחומים מכל סוגי המגזרים.
לקבלת יעוץ או הרצאה בנושא גיוס משאבים, נא צרו קשר עם צוות משאבים שישמח לסייע לכם.


תרומות מקרנות פילנתרופיות כלליות

תחום הקרנות הפילנתרופיות, פעילותו לוטה בערפל. המידע על הקרנות, דרכי התקשרות איתם, והכי חשוב, הדרך הנכונה לקבל מהם מענקים משמעותיים, הינה שונה לגמרי מהקצבות ממשלתיות או תורמים פרטיים וידועה למעטים בלבד. בחברת משאבים בראשות הרב יוסף ויטמן תקבלו מיומון מתאים עבורכם גם מקרנות פילנתרופיות בהתאם לעמותה שלכם, והכי חשוב רק אצלנו, לא קבלת לא שילמת!


הגשה למכרזים

מימון ריווחי וגדול לעמותות מועבר ע"י משרדי הממשלה ורשויות מקומיות בצורת מכרזים.
הסיכוי לזכות במכרז שאינו נעשה ע"י גורם מקצועי הינו נמוך מאד, הגשה למכרזים דורשת ידע מקצועי רב, הכולל איתור של מכרז מתאים, בדיקת הריווחיות של המכרז הכרת ההיבטים המשפטיים מאחורי ההליך בכדי להגיש את ההצעה למכרז באופן תקני כדי להגדיל את הסיכויים שאכן יצליח ויזכה ולא ייפסל על הסף בשלב שהוא בהליך.
הצוות המקצועי של משאבים, מנוסה בהגשות רבות של מכרזי, יאתר מכרז המתאים עבורכם, ויגישו בצורה מקצועית, עד הזכיה במכרז וקבלת המימון.


תמיכות ממשרדי ממשלה ורשויות מקומיות

ניהול עסק הוא משימה לא קלה, אך מבנה המערכת הפיננסית אמור לייצר יציבות. כסף יוצא, כסף נכנס וכל מה שצריך לדאוג הוא להותיר אחוזי רווח המתאימים להוצאות.
ניהול עמותה לעומת זאת מורכב הרבה יותר, הכסף הנכנס אינו מובטח, וההוצאות גדלות מיום ליום.
אנו במשאבים, מכירים היטב את ההתנהלות הפיננסית כעמותה, זוהי הסיבה שאנו יכולים להעניק לך כמנהל עמותה את ארגז הכלים המלא הנדרש להצלחה ולקידום העמותה ליעדיה.
בחברת משאבים יביאו עבורכם סכומים מכובדים ממשרדי מממשלה במינימום עבודה מצדכם, העובדה כמעט כולה תעשה ע"י הצוות המקצועי של משאבים עבורכם.